Jednym z najważniejszych etapów prac budowlanych jest dokładne rozpoznanie potrzeb oraz oczekiwań inwestora. Dzięki takiej wiedzy możemy określić zakres prac, dopasować technologię oraz materiały, które nie tylko zagwarantują wysoką jakość efektu końcowego, ale również będą adekwatne do zaplanowanego budżetu.

Zaletą budowy domów szkieletowych jest cena. Metr kwadratowy domu wybudowanego w technologii szkieletowej jest dużo tańszy niż murowanego. Koszty eksploatacji są także niższe, dlatego możemy tu mówić o technologii ekologicznej

Montaż domu szkieletowego jest szybszy niż domu murowanego. Można go budować o dowolnej porze roku (technologia sucha)

Szkieletową konstrukcję montuje się z drewna suchego konstrukcyjnego C24, a między konstrukcją umieszczona jest wełna termoizolacyjny. Ściany zewnętrzne obite są płytą OSB i wiatroizolacją Szkielet i ocieplenie jest zaizolowane folią paroszczelną.

Od góry strop pokryty jest płytami OSB, a od spodu zamocowany jest sufit podwieszany z płyt gipsowo-kartonowych na ruszcie drewnianym.

Elewacja domu wykończona może być dowolnymi materiałami: tynkiem, oblicówką drewnianą, sidingiem drewnianym, płytkami elewacyjnymi lub cegłami (klinkierowymi lub silikatowymi).

W skład oferowanych przez nas usług wchodzą:

– domy szkieletowe
– więźby, dachy
– wiaty, garaże

– docieplenia budynków i dachów
– adaptacja poddaszy
– wynajem rusztowań
– remonty dachów